Únor 2008

Jak jí má ráda já:-)

29. února 2008 v 19:54 | Asnaki
Hillary Duff vlastně znám z filmu Moderní Popelka,kde hrála hlavní hrdinku.Od té doby jí mám ráda.Připadá mi sympatická,je hezká a fajn.
Takže se mi líbí.V sobotu(zítra) je film Moderní Popelka.Já se,ale bohužel nemůžu dívat,protože se budeme dívat na Vertical Limit na JOJ.Zkusím,ale tátu poprosit,aby mi Popelku nahrál.
Tak se mějte hezky a ahoj!

Vertical Limit

27. února 2008 v 14:00 | Asnaki
V základním táboře pod K2, druhou nejvyšší horou světa a současně horou, která si vyžádala nejvíce lidských životů, se chystá k výstupu na vrchol výprava financovaná miliardářem Elliotem Vaughnem. Ten chce výstup na vrchol využít k reklamní kampani na svou leteckou společnost. Do tábora přichází Peter Garrett, který pracuje pro časopis National Geographic a fotografoval nedaleko odsud sněžné leopardy. Ke svému překvapení se v táboře setká se svou sestrou Annie, která sice patří k nejuznávanějším horolezkyním, s bratrem však už tři roky nemluví. Nedokáže mu totiž odpustit, že poslechl rozkaz otce a odřízl ho z lana, na kterém viseli po nehodě dvou horolezců, kteří je při výstupu na Castle Rock strhli ze skály.

Cliffhanger

27. února 2008 v 13:53 | Asnaki
Hlavním hrdinou příběhu je horský vůdce Gabe Walker, který se po tragické nehodě, kdy přes jeho pokus o záchranu zahynula přítelkyně kolegy Hala Tuckera, rozhodne zanechat práce u Horské služby. Více než půl roku po tragické události se vrací do hor, aby přemluvil k odchodu i svou přítelkyni a milenku Jessie. V té době se však vysoko nad horskými štíty odehrává drama. Skupina teroristů se zmocní letadla převážejícího bankovky v hodnotě sto milionů dolarů. Po zoufalém zásahu těžce raněného agenta FBI však musí zločinci nouzově přistát v horách a speciální kufry s penězi jsou roztroušeny po nedostupných vrcholcích Rocky Mountains.
Zločinecký bos Qualen se rozhodne "zapojit" Horskou službu fingovaným voláním zbloudilých turistů o pomoc. Společně s Halem vyráží na pomoc i Gabe. Teroristé oba horolezce zajmou a donutí hledat ztracené kufry. Ti však nepatří k těm, kdo se nechají zastrašit. Gabe využije situace, teroristům unikne a rozhodne se bezcitným zločincům postavit, přestože může proti dobře vyzbrojené a sehrané bandě využít a postavit jen svou odvahu, houževnatost a mnohaletou zkušenost horského vůdce. Začíná nebezpečná hra na kočku a myš.

Kontakt na mě

25. února 2008 v 18:03 | Asnaki
Takže...není možné,ře si každý Víš vzkaz a komentář přečtu...Sice je kontroluji,ale přece jenom....
Když tak tady je na mě kontakt:
Mobil mám také,ale ten nebudu uvádět.ICQ mám také- 444518915 + skype: asnaki
Email,ale ano.
Tak,hezky den a ahoj!

Krutá rasa

24. února 2008 v 13:10 | Asnaki
Bratři Matt a John spolu plánují strávit týden dovolené. Společně se svými přítelkyněmi Nicki, Sarou a jejich kamarádem Noahem si chtějí užít trochu legrace a odpočinku na exotickém ostrově. Na místě je však brzy jeden člen výpravy brutálně napaden psem. Proto se rozhodnou, že ostrov raději opustí, jenže letadlo, kterým do tohoto ztraceného ráje přiletěli, nacházejí v troskách. A to není ta nejhorší zpráva. Mnohem děsivější je, že útok šelmy nebyl náhodný. Po ostrově se totiž pohybuje smečka zmutovaných psů, která rozhodně nemá zájem na tom, aby se výpravě podařilo uniknout...

Úkryt

24. února 2008 v 13:07 | Asnaki
Rozvedená Meg Altman a její dvanáctiletá dcera Sarah se nastěhují do luxusního newyorského domu, jehož zvláštností je tajná místnost, kterou si tu jako nedobytný úkryt nechal vybudovat předchozí majitel. Meg sice podle návodu zapne bezpečnostní systém, přesto hned první noc vnikne střechou do domu černoch Burnham, který vypne bezpečnostní kódy a vpustí do domu svého komplice Juniora, jež si neplánovaně přivedl posilu, maskovaného a ozbrojeného Raoula. Trojice se hned u vchodu pohádá. Nejen kvůli Raoulovi, ale také proto, že dům měl být podle jejich informací prázdný. Burnham chce akci zrušit, ostatní dva to však nedovolí. Meg se náhodou probudí a zjistí, že v domě jsou lupiči. Podaří se jí vzbudit dceru a zavřít se s ní v úkrytu dřív, než je lupiči chytí. Netuší, že to, co lupiči chtějí, je ukryto právě v nedobytné místnosti.
Lupiči s ní komunikují pomocí bezpečnostních kamer. Slíbí jí bezpečný odchod z domu, ale Meg jim nevěří a nehodlá úkryt opustit. Lupiči jsou si jistí, že se žena nevyzná v systému tajné místnosti a nedokáže se telefonicky spojit s policií. Začnou proto bez obav hledat způsob, jak se dostat dovnitř místnosti se stěnami, stropem a podlahou izolovanými ocelí. Burnham, který pomáhal úkryt stavět, navrhne strčit hadici do ventilace, a vpustit do skrýše plyn. Chce ženu jen vystrašit. Sarah však objeví trubku vedoucí z úkrytu, která jim dovolí dýchat. Meg se podaří zapálit plyn ve ventilaci. Lupiči sice oheň uhasí dřív než všechno vybuchne, Junior je však ošklivě popálený. Burnham, který nechce nikomu ublížit, si uvědomuje, že se mu akce vymyká z rukou. Zatímco se dohaduje s komplici, Meg se odváží opustit úkryt, vydá se do ložnice pro mobil a vrátí se bezpečně dřív, než ji lupiči dostihnou.
V úkrytu však není signál. Meg se podaří napojit mobil na pevnou linku, Policejní linka je obsazená a tak jediný, komu se jí podaří zavolat, je bývalý manžel. Stačí mu však jen říci, že je přepadli tři muži. Potom je spojení přerušeno, protože Burnham, který pochopil, co se děje, zničil telefonní rozvod. Situace uvězněných se zhoršuje. Sarah se udělá špatně. Je diabetička a léky zůstaly venku. Meg marně v zásobách hledá cukr. Situace se vyhrocuje i venku. Junior se pohádá s Raoulem, který ho chladnokrevně zastřelí. Když se náhle ve dveřích objeví Megin manžel Stephen, Roul ho zmlátí a pak vyhrožuje do monitoru Meg, že ho zabije, pokud jim neotevře. Sarah dostane záchvat a Meg se bez ohledu na nebezpečí vydá ven pro inzulínovou injekci. Burnham se tak konečně dostane do úkrytu, kde ho však šokuje pohled na zhroucenou dívenku.
Meg se podař ubránit Raoulovi, ten se však dostane do úkrytu za Burnhamem, který zavře dveře. Mehg zůstane venku. Souhlasí, že nezavolá policii, pokud lupiči dají její dceři okamžitě injekci. Stane se. Zatímco Burnham se věnuje otevírání sejfu, oba sledují na monitoru Meg, která se ve dveřích baví s policejní hlídkou a snaží se ji přesvědčit, že je vše v pořádku. Potom se v domě začne připravovat k boji. Rozbije kamery, takže muži uvnitř netuší, co se děje venku, potom vypne elektřinu. Když lupiči opustí úkryt se Sarah jako rukojmím, srazí Meg Raoula kladivem ze schodů. Burnhamovi se podaří uprchnout. Meg však stále nemá vyhráno. Běsnící Raoul ji totiž nečekaně napadne a chystá se ji zabít.

Tak,pro dnešek se loučím:-)

23. února 2008 v 19:55 | Asnaki
Teď se jdu dívat na hodinu pravdy a zítra tady možná nebudu,protože se musím učit:-(
Ale třeba si nějaký ten čas udělám.
Pro dnešek se,ale už loučím.Mějte se krásně a ahoj!

Jak ses dostal na mé stránky?

23. února 2008 v 19:36 | Asnaki
Prosím hlasujte v této anketě:-)

Nádherné video-Princ Caspian

22. února 2008 v 21:41 | Asnaki |  Letopisy Narnie 2: Princ Kaspian
Jak jsem byla v kině,tak jsem viděla tuto ukázku a rozhodla jsem se,že ji sem dám.Moc a moc se těším na Prince Caspiana.Jediné-v kině jsem ukázku viděla česky-tady je anglicky...
Ale i přesto je nádherná!

Teď tancuju s taťkou

22. února 2008 v 20:14 | Asnaki
Všem se omlouvám,ale teď mám práci.S tátou zrovna tancuju(spíš ho to učím).
Všechny vzkazy pro mě si přečtu,ale teď mi nechcte tak jednu minutu:-))
Taťka Vás všechny pozdravuje a přeje Vám krásný večer...
Tak se zatím mějte,Asnaki!

Jeho fotr to je lotr

22. února 2008 v 13:34 | Asnaki
Před čtyřmi lety před diváky předstoupil "zdravotní bratr" Greg (neboli Gaylord) Yebal ve filmu Fotr je lotr. Během víkendu, kdy ztratil zavazadlo, se mu ještě podařilo podpálit dvorek, trochu to přehnal s volejbalem ve vodě a postříkal kočku barvou. Jack Barnes, otec jeho přítelkyně, ho tehdy podrobil testu na detektoru lži. Dnes je již přítelkyně Pam jeho snoubenkou a oba mladí lidé chystají svatbu. Jenže budoucí tchán, který je utajeně bývalým agentem CIA, vůbec nemá zájem, aby se Greg Yebal do jejich rodinného klanu přiženil. Přesto chce dceři vyhovět a projeví přání seznámit se s rodiči budoucího zetě. Všichni tedy na prahu víkendu nastupují do Jackova luxusně vybaveného autokaru, který má dokonce silná, neprůstřelná okna z plexiskla, a odjíždějí na ostrov k rodičům Grega - Berniemu a Ros Yebalovým. Příštích 48 hodin stráví obě rodiny společně, aby se vzájemně poznaly. Pro Jacka to je příležitost důkladně prověřit, co je ta Yebalova rodina vlastně zač.
Víkend začíná docela dobře, ale všechno jde hladce jen do chvíle, než Jack zjistí, že Gregův otec sice je právník, ale již dlouho se své profesi nevěnuje. Gregova matka Ros má lékařský diplom, ale místo pořádné praxe je sexuální terapeutkou seniorů. Pak dojde k "záchodové epizodě", jejímiž protagonisty jsou Yebalových pes Moses a Barnesových kočka Jinx. Při obědě je odhaleno choulostivé tajemství kubánské kuchařky, dojde také k divokému fotbalovému zápasu ... Prostě poznání rodiny Yebalových vůbec neprobíhá konvenčně ...

Fotr je lotr

22. února 2008 v 13:32 | Asnaki
Greg Focker je až po uši zamilován do Pamely a tak když přijde svatební oznámení od dívčiny mladší sestry, je připraven poznat celou rodinu své vyvolené a požádat rodiče o ruku. Zdánlivě banální situace, kdy se obě strany snaží za každou cenu vytvořit o sobě ten nejlepší dojem. Otec Bynres, někdejší agent CIA, od přírody nedůvěřivý a podezíravý, má ovšem mnohem lepší výchozí pozici. Je na domácí půdě a zásadně mu pro jeho prvorozenou nikdo není dost dobrý. Natož hoch, který nemá kladný vztah ke kočkám, ztratil mu čtyřnohého miláčka a chtěl ho trapně nahradit jiným z útulku, je zaměstnán v nemocnici jako zdravotní "bratr", detektor lži na něj prozradil, že dobře ví, co jsou to pornofilmy a ještě ke všemu má tak směšné a nemožné příjmení. Gregovi se navíc daří skutečně mistrovsky šlapat v porcelánu a nechávat za sebou spoušť a poušť. V jednu chvíli už to vypadá, že Pam si s ním své ano nikdy neřekne

Nejlepší video z hříšného tance,které jsem kdy viděla.

21. února 2008 v 20:11 | Asnaki |  Hříšný tanec
Je nejhezčí video,které jsem kdy viděla k Hříšnému tanci:-)
Krásná hudba a super obraz.

Dneska jedu do Brna.

21. února 2008 v 9:31 | Asnaki
Dneska tady odpoledne ani večer nebudu.Jedeme totiž do Brna do kina a k mc donalds.
Do kina jedeme na Nejkrásnější hádanku,tak se moc a moc těším.Jsem na ni zvědavá.Jestli se mi bude líbit,tak ji potom dám sem na stránky.
Diplomy udělám snad zítra.Nějaké mám už hotové(za 8.bleskovku)nějaké ještě ne.Takže snad zítra.
Jinak samozřejmě blogy hodnotím pořád,stačí jen napsat.Tak se mějte moc a moc hezky a ahoj!

Jak často na tyto stránky chodíš?

20. února 2008 v 19:10 | Asnaki
Prosím hlasujte v této anketě,díky moc!

Jsem v další soutěži

20. února 2008 v 13:51 | Asnaki
Ahoj,jsem v soutěži.
Jsem tam jako Asnaki,takže komu se můj blog líbí,tak pro něho hlasujte na http://sabinqua.blog.cz/0802/1-kolo-2-sonb
Díky moc a ahoj!

Westlife-Mandy

20. února 2008 v 12:46 | Asnaki
Tato písnička je opravdu moc krásná...Dlouho jsem nevěděla jak se jmenuje a dneská jsem ro zjistila.Jsem moc a moc ráda,že ji sem můžu dát.Tady je:


Jsem v soutěži o nej blog

16. února 2008 v 13:22 | Asnaki
Takže...Před chvílí jsem se přihlásila do soutěže o nej blog.
Prosím hlasujte pro Asnaki na http://pomyleny.blog.cz/0802/1-kolo-sonb
Budu Vám moc vděčná.Díky moc a ahoj!

Co má ráda sestřenka???

15. února 2008 v 14:10 | Asnaki
Kdybych to sem nedala,tak by mě sestřenka zabila.
Moc Vás pozdravuje!
Ale proti své vůli.
No,toto video je legrační a já ho dneska asi uvidím ještě 1000000,kvůli sestřence,která na mě právě skáče....
Tak já radši jdu,hrajeme si na lví říši a já jsem ta návnada.