Leden 2008

Anne Hathaway: Super videa

28. ledna 2008 v 19:35 | Asnaki |  Anne Hathaway
Mám mco ráda představitelku Mii.........Anne.
Tady je první video.Obraz není zase tak kvalitní,ale písnička je moc hezká.
Druhé video má zase trošku jinou melodii,ale zase kvalitní obraz.
Tak to je zatím všechno.Snad se Vám videa líbí.

Truhla mrtvého muže-foto

25. ledna 2008 v 13:27 | Asnaki

Princ Kaspian

24. ledna 2008 v 15:23 | Asnaki
Mám super zpávu pro všechny příznivce Letopisů Narnie.Druhý díl-Princ Kaspian má premiéru v NAŠICH kinách 19.6.2008
Už se na něho moc a moc těším.
Tady je pár fotek:

Shrek 3: Informace o filmu

22. ledna 2008 v 17:19 | Asnaki |  Shrek 3
Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud. Posuďte sami: Král Harold má na kahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se rozhodne za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.

Zdroj: www.sms.cz

Shrek 2: Informace o filmu

22. ledna 2008 v 17:16 | Asnaki
Po souboji s dračicí a zlým lordem Farquaadem o ruku princezny Fiony čeká na Shreka ještě těžší úkol: návštěva tchýně a tchána. Fionini rodiče, král Harold a královna Lillian, vládnou Království za sedmero horami. Novomanželé se spolu s Oslíkem vydají na cestu. Obyvatelé Království za sedmero horami se chystají uvítat znovunalezenou princeznu. Ani král a královna se nemohou dočkat příchodu své dcery a jejího prince. Nikdo z nich však netuší, jak nový zeť vlastně vypadá, a hlavně, jak se jejich malá holčička ..... malinko..... změnila.

Shrek a Fiona nemají ani tušení, jak moc jejich svatba překazila tatínkovy velkolepé plány na rodinné štěstí. Král teď musí na svou stranu získat vlivnou Vílu Kmotřičku, pohledného Prince Krasoně a proslulého zabijáka zlobrů Kocoura v botách, aby jeho vizi "šťastné budoucnosti" napravili.

Zdroj: www.sms.cz

Shrek: Informace o filmu

22. ledna 2008 v 17:15 | Asnaki |  Shrek
Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak...

Zdroj: www.sms.cz

Nakonec všechno dobře dopadlo!

21. ledna 2008 v 20:52 | Asnaki
Nakonec jsem byla u pana doktora.Ten mi řekl,že mám jenom posunutou nějakou kost.Beru prášky a všechno bude v pořádku.
Mám moc velkou radost!Když se člověk dozví,že je v pořádku,tak vážně jásá.JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ!

Mám možná nemocné ledviny:-(

21. ledna 2008 v 13:35 | Asnaki
Mám pro Vás velmi špatnou zprávu.Od soboty mě hrozně bolí dole záda a máme podezření na ledviny.Dnes jdu na vyšetření,snad to dobře dopadne.Držte mi palce.
Kdybych musela jít do nemocnice,tak samozřejmě nemůžu být na internet a pracovat na těchto stránkách.
Doufám,že to dobře dopadne.Asnaki!

Charmed: Romantické video

19. ledna 2008 v 17:59 | Asnaki |  Charmed
Když jsem na toto video narazila,tak se mě zalíbilo,ale i mě dojalo.Jsou tam všechny sestry a jejich lásky.Protože je tam i Prue a když si řeknete,jak byla fajn a hodná a že je už po smrti,opravdu jsem měla málem slzy v očích..........K tomu všemu ta píseň u videa je opravdu nádherná.....

Pejskové-Moje tvorba

18. ledna 2008 v 22:24 | Asnaki

Titanic: Úžasné mega fotky :)

16. ledna 2008 v 14:05 | Asnaki |  Titanic
Našla jsem krásné celké fotky vy vysoké kvalitě, podle mě se třeba perfektně hodí na designy :)
Fotky najdete v celém článku:


Manic Monday

15. ledna 2008 v 16:52 | Asnaki
Aby nebyly pořád jenom ankety,články,informace atd........
Je tady pro Vás opravdu krásná písnička.
Chtěla jsem jí sem vždy dát,ale vždy jsem na to zapomněla.
Takže relaxujte,popíjejte kávu,čaj nebo třeba džus a vychutnávejte si krásnou hudbu.

Děkuji za první hlasy,hlasujte dál!

15. ledna 2008 v 16:40 | Asnaki
Moc děkuju za několik prvních hlasů,jen tak dál,už si vymýšlím názvy,které by mohl mít takový blogový seriál:-))

Charmed: Animace

10. ledna 2008 v 15:20 | Asnaki |  Charmed

Byl to anděl?

9. ledna 2008 v 14:17 | Asnaki
BYL TO ANDĚL?
Zase vymyšlený příběh..........
Byla sobota a já jsem se měla koupat.Vůbec se mi ale nechtělo.
Byla jsem venku u nás na zahradě,házela si s míčem.Když mamka volala*pojď už domů*
*už se pojď koupat*
.................vůbec jsem nešla.
V tom se stalo něco,na co už nikdy nazapomenu.
Začalo to deštěm.........................protože pršelo tak jsem nemohla být už dále venku..........šla jsem tedy domů.Umyla jsem se a ještě chvíli jsem byla na počítači.Potom jsem šla na televizi.
V tom zazvonil zvonek..........................Když jsem šla otevřít nikdo tam nebyl.Viděla jsem jenom v dálce obrys postavy.Na prahu ležel dopis:
UDĚLALA SI DOBŘE,ŽE JSI NA ZAHRADĚ NEZŮSTALA!
Přišlo mi to divné.Přistoupila jsem k oknu a podívala se na naší zahradu...................................nemohla jsem uvěřit........................................................NA ZAHRADĚ,PŘESNĚ V TOM MÍSTĚ KDE JSEM SI HRÁLA.........BYL SPADLÝ STROM.

ZVUK

9. ledna 2008 v 14:15 | Asnaki
ZVUK
Stalo se mi to asi před týdnem.Byla jsem na táboře.V ten den jsme šli do lesa pro dříví.Zdálo se mi jako kdyby pořád někdo volal a zdálo se mi i,že někoho vidím.Chtěla jsem na to přijít,tak jsem ostatním řekla,že je dohoním a vydala jsem se za tím zvukem.
Zvuk mě zavedl na malý palouk,kde ležela žena.Dostala asi infarkt.Byla ještě živá.Okamžitě jsem běžela do tábora a všem to řekla.Běželi jsme na palouk a ženu zachránili.Ona nám řekla,že se hrozně vylekala,protože viděla prý nějakou tajuplnou ženu,která vydávala hrozné zvuky.

Pravda nebo sen?????

9. ledna 2008 v 14:15 | Asnaki
Je to vymyšlený příběh.........tak se nebojte!
Stalo se mi to před rokem.Táhlo mi na 15 let.Jako každý správný kluk jsem už měl několik zkoušek odvah a podobně.Odvaha mi opravdu nechyběla.Až do jednoho dne,na který nikdy nezapomenu...
*Měl by jsi jít už spát*
*Vždyď už letím mami*
Sice už byla půlnoc,ale co na tom......
Za chvíli jsem usnul.
Asi v jednu hodinu mě probudil podivný zvuk.Přišlo mi to jako skřípání dveří mého pokoje.*mami už spím....neboj,ten děják mám hotový*Nikdo se ale neozýval.*Tati na to Ti neskočím*Potom jsem ale ucítil jako kdyby mě něco studeného chytlo za nohu.*Kdo to je?*
Najednou jsem uviděl jako kdyby se něco mihlo kolem mé postele.
Potom jsem to viděl dokonaleji,byl to stín a vypadal jako mužská postava.*Kdo jsi?*
Nevěděl jsem co mám dělat,hrozně jsem se bál.Pořád to tam stálo.Otočil jsem se tedy na druhou stranu a až do rána na ní byl.Když jsem se ráno probudil,našel jsem na stole papír.
MĚL JSI ŠTĚSTÍ,ŽE SES NA MĚ NEDÍVAL DÝL!
Okamžitě jsem letěl za matkou a otcem a všechno jsem jim to řekl.Nevěřili mi.Chtěl jsem jim ukázat ten papír,ale na stole už neležel.
*něco se Ti zdálo broučku*
..................ale jenom já jsem věděl pravdu

Proud času: Informace o filmu

6. ledna 2008 v 16:54 | Asnaki |  Proud času
V srdci krásného a historicky významného francouzského údolí Dordogne pracuje tým amerických archeologů se svým profesorem Edwardem Johnstonem na vykopávkách rozvalin hradu, který byl zničen ve 14. století, kdy spolu vedli stoletou válku Francie a Anglie. Pro Johnstona je tento projekt vyvrcholením jeho celoživotního snu a tomu odpovídá i energie, kterou do něj vkládá a odkývá nejen pozůstatky hradu, ale také přilehlého kláštera a vesnice v podhradí. Všechno to financuje poněkud záhadný mezinárodní technologický koncern ITC, který se o tuto oblast z neznámých důvodů velmi zajímá, což profesorovi nedá spát. Vypraví se proto do centrály společnosti v Novém Mexiku, aby přímo u jeho šéfa Roberta Donigera zjistil, co má jako mecenáš s touto lokalitou společného, popřípadě jaké s ní má plány. Vedením prací pověří svého odborného asistenta Andreho Marka a schopnou studentku Kate Ericsonovou. V táboře je také Johnstonův syn Chris, který se sice vysmívá ztroskotancům posedlým minulostí, ale zůstává, protože je zamilovaný do Kate. O pár dnů později udělá Kate a její kolegové vpravdě překvapivý objev. Komoru hermeticky uzavřenou více než 600 let. Když přes nebezpečí závalu Mark a Kate sestoupí dovnitř, objeví dvě šokující věci. Bifokální čočku, která rozhodně nemohla existovat v době, kdy byla komora hermeticky uzavřena, a rukou psaný vzkaz s naléhavou prosbou o pomoc, datovaný 2. dubna 1357 a podepsaný profesorem Johnstonem! V doprovodu fyzika Joshe Sterna a francouzského postgraduálního studenta Francoise, vydá se Kate, Chris a Andre do centrály ITC, aby žádali vysvětlení. Od Roberta Donigera se dozví, že ITC při experimentech s teleportací náhodně pronikla do červí díry, časoprostorového tunelu, který vede do minulosti, přesněji do dubna 1357 ve francouzském údolí Dordogne. Tedy do doby, kdy byl francouzský hrad dobyt anglickými oblehateli. Profesor Johnston přesvědčil Donigera, aby ho poslat do minulosti, ale něco nevyšlo a on zmizel. Věrní studenti se rozhodnou vydat do minulosti stejnou cestou a profesora zachránit. Místo Joshe Sterna, který zůstane v laboratoři, aby se pokusil společně s techniky a vědci ITC opravit selhávající zařízení, je na cestě do minulosti doprovází šéf bezpečnosti ITC Frank Gordon a dva jeho muži. Mají osm hodin na to, aby profesora našli a zachránili. Což však nebude tak snadné, protože jsou nejenže jsou vzápětí po přenosu rozděleni a přijdou o přenosový klíč ke zpáteční cestě, ale proti své vůli jsou zataženi do událostí a sehrají klíčovou roli v rozhodující bitvě francouzských obránců hradu a anglických oblehatelů. Andre se dokonce stihne zamilovat do středověké francouzské šlechtičny Claire, která má téže noci zemřít. André se rozhodne, že ji zachrání, i kdyby přitom měl zcela změnit dějiny.

___________________________________
Zdroj: www.sms.cz