Prosinec 2007

Merry Christmas Everyone

23. prosince 2007 v 18:24 | Asnaki |  Vánoce
Zítra je už Śtědrý den.....sedím u počítače a vyhledávám si anglické písničky.Na jednu opravdu nádhernou jsem narazila,tak ji sem dávám:-)) Podle mě je tato píseň jednou z nejkrásnějších ze všech vánočních které znám :)

Kráska a zvíře

16. prosince 2007 v 19:30 | Asnaki
V dobách, kdy ještě pohádka byla skutečností, žil ve Francii krásný mladý princ, který ale byl pyšný a sobecký. Stará čarodějnice se ho rozhodla potrestat a proměnila ho v hrozné zvíře. Zželelo se jí však mladého života a dala princi ještě šanci na vysvobození: pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, stane se opět člověkem. Uběhlo několik let. Ve vzdálené vesnici žil podivínský vynálezce Maurice, který měl překrásnou dceru - říkali jí Kráska. Myslel si na ni marnivý krasavec Gaston, ale Krásku zajímaly jen knihy. Jednou se vynálezce Maurice vydal na cesty a zabloudil do domu obludného zvířete. Aby se zachránil, musela za zvířetem přijít jeho dcera Kráska. Jak už to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadne. Kráska se do zvířete zamiluje, princi se vrátí jeho původní podoba, napraví se a bude z něj dobrý a spravedlivý král. Kráska a zvíře byla jako vůbec první kreslený film v historii udílení Oscarů nominována na nejlepší film, oceněna byla Oscary za nejlepší píseň a nejlepší hudbu.

Soutěž 1

16. prosince 2007 v 18:40 | Asnaki
Máte nějaký zajímavý blog?
Přihlaste ho sem do soutěže blogů........
Přes komentář mi napište:
1.Adresu blogu
2.Vaši PŘEZDÍVKU
3.Váš věk
Hlaste se sem prosím..........
Taky mě napište jaký diplom by jste za vítězství chtěli............
Hodně štěstí!
Soutěžící:
1.)Vamp.........http://vampire-vamp.blog.cz
2.)Fajnivana.....................http://malcolm12.blog.cz
3.)Tabita...............http://www.chovame-andulky.estranky.cz/
Tak hlasujte!
Soutěž končí 27.1.2008,kdy začíná také 2.kolo.Držím pěsti:-)

Kobra 11: Znělka

14. prosince 2007 v 12:25 | Asnaki
Každý seriál má svou znělku........já sem teď dávám znělku ze seriálu Kobra 11To je úžasné!!!!!!!!!

13. prosince 2007 v 20:11 | Asnaki
Koukám se online 3 dnes celkem 59...........po nárustu článku tolik návštěvnosti?Mám hroznou radost.Když jsem dělala tyto stránky,aby mě nenapadlo,že sem bude chodit tolik lidí.
Budu sem dávat co nejvíc článků a určitě to tady bude ještě lepší.......
Tak zatím ahoj!

Já Ti prstýnek dám

9. prosince 2007 v 11:16 | Asnaki

Když se zamiluje kůň

8. prosince 2007 v 10:52 | Asnaki

Dělání

8. prosince 2007 v 10:50 | Asnaki

Pretty Woman: Krásné video

4. prosince 2007 v 20:11 | Asnaki
Super video s originální písní.........:-)

Pretty Woman: Informace o filmu

4. prosince 2007 v 20:01 | Asnaki
Hollywood. Vivian šlape chodník a sní o princi na bílém koni. Jednoho večera se náhodnou seznámí s krásným, osamělým a trochu tajemným milionářem Edwardem Lewisem, který ji odvede do přepychového hotelového apartmá. Nechá ji v klidu vyspat a ráno jí udělá překvapivou nabídku. Chce, aby mu Vivian dělala po celý týden na veřejnosti doprovod. Dívka se ve svém "pracovním" oblečení v luxusním hotelu vyjímá jako tarantule na piškotovém dortu a ani peníze, kterými ji Edward štědře vybavil, jí neumožní splnit daný úkol - opatřit si vhodnou garderobu. V poslední chvíli přichází plačící dívce na pomoc otcovsky založený manažer hotelu. Pozvolna začíná proměna šlapky ve velkou dámu. Proměna, které si všimne snad každý, kromě Edwarda. Týden pomalu končí a Vivian je stále zamilovanější. Do náhlého přepychu, ale hlavně do svého ochránce. Zdá se jí, že našla svého prince. Ale ten nestojí o věrnou , hodnou a krásnou ženu. Chtěl by si Vivian vydržovat jako milenku. Ještě před týdnem by dívka souhlasila, ale láska se spojila s hrdostí a Vivian odchází. Edward si uvědomuje svoji chybu. V bílém Rolls-Roycu, s kyticí a deštníkem místo meče si jede pro svoji nevěstu. Život v Hollywoodu běží dál.

Zdroj: www.sms.cz

Gilmorova děvčata: Informace o seriálu

4. prosince 2007 v 19:35 | Asnaki |  Gilmorova děvčata
Kdo by neznal umluvenou Lorelai Gilmorovou a její chytrou dceru Rory?? Obě žijí v kouzelném městečku Stars Hollow v Konektikatu. Lorelai je třiatřicetiletá vedoucí hotelu Nezávislost a Rory je studentka chodící na Chilton, později na Yale. Každý den obě tráví čas v bistru ''U Luka''. Na konci 4. série spolu začnou Lorelai a Luke randit a později spolu dokonce začnou chodit. To se ale nelíbí Lorelaině matce Emily, která se rozhodne jejich vztah ničit. Zatáhne do toho Chritophera, pravého otce Rory, který se nepohodne s Lukem a tak jejich vztah na chvíli končí. Pak se ale jako vždy, tak jak to bývá, smíří. Rory si zas najde kluka Logana, se kterým poprvé ukradne loď. To ji celou změní-za trest začne chodit na veřejně prospěšné práce a dokence odejde z Yalu. Lorelai je přemlouvá, ale neúspěšně. Lorelaini rodiče s tím problém nemají, a tak se k nim Rory nastěhuje. Luke má plán, pod kterým si ho Lorelai představila jako ideální manžela, a tak mu nabídne aby si ji vzal. Luke souhlasí. Po nějaké době se ve městě zjeví dvanáctiletá holčina April, ze které se vyklube dcera Luka. A proto svatbu odkládají. V posledním díle 6. série dá Lorelei Lukovi ultimátum teď,nebo nikdy a Luk si vybere nikdy,po čemž Lorelai odchází a 6.série končí..

Zdroj: www.osobnosti.cz

Já vím,na Vánoce je ještě brzo

4. prosince 2007 v 18:22 | Asnaki |  Vánoce
Dala jsem už teď 4.12.2007 rubriku Vánoce,je to brzo,ale přece jenom dneska ve třídě jsem se už naladila na vánoční náladu,když celou třídu máme obvěšenou řetězy a máme tam i stromeček.
Takže asi v průběhu celého prosince budu dávat články do rubriky vánoce,takže pokud jste už taky naladěni jako já,tak se tam mrkněte!
Originál


Na lince je vrah: Fotky z filmu

1. prosince 2007 v 11:13 | Asnaki

Zdroj: www.google.com

Na lince je vrah: Informace o filmu

1. prosince 2007 v 11:07 | Asnaki
Krátký popis
Pro Jill Johnsonovou, která si chtěla přivydělat hlídáním dětí, to měla být ideální práce. Rodiče pryč. Lednice plná k prasknutí. Děti uložené v posteli. Pak ale zazvonil telefon a zlověstný hlas se ptá: "Zkontrolovala jsi děti?" Jill přepadá panika. Zamkne se, rozsvítí světla, zatáhne závěsy a volá na policii. Ta telefonáty prověří a poté Jill sděluje nepříjemnou zprávu. Volající se nachází uvnitř v domě. A tak jde k smrti vystrašená dívka nahoru zkontrolovat děti a její pohodový večer se pomalu mění v nervy drásající zlý sen plný úzkostného napětí, hrůzy a děsu.

Zdroj: www.sms.cz